بانسكو 7 ليالي 8 أيام

بانسكو 7 ليالي 8 أيام

BANSKO 7 GECE 8 GÜN

1. Gün (İstanbul – Bansko)

Tur başlangıç tarihinden 1 gün önceki gece, saat 21.30 Kadiköy Evlendirme Dairesi, saat 22:15 Beşiktaş Yıldız Camii, Saat 22:45 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareketle Çorlu –Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek kapikule sinir kapisina variş. Pasaport ve gümrük işlemlerinin yapılması ardından takiben Haskovo – Plovdiv - Sofya karayolu takip edilerek Bansko’ya yolculuk. (Toplam yolculuk yaklaşık 610 km/9 saat sürmektedir.Sınır kapısında bekleme süresi bu süreyi değiştirmektedir.)

2-3-4-5-6-7-8. Gün (Bansko)

Ögle saatlerindeAvrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'ya varış ve odalara yerleşme Bansko’da toplam 65 km. uzunluğundaki 17 farklı seçenek ile kayak pistlerindeki kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Akşam için rehberimizin rezervasyonu ile yemek ve eğlence programına katılabilirsiniz.

9. Gün (Bansko - İstanbul)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 12:00’da otelimiz çıkış işlemlerinin yapılması ardından. Sofya,Plovdiv, Haskova yolu üzerinden Kapıkule Sınır Kapısına hareket.yaklaşık 360 km (5 saat) sonra Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından freeshoplarda 30 dk ihtiyaç ve alışveriş molası. Ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- İstanbul-Bansko-İstanbul otobüs ulaşımı

- Belirtilen otellerde oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama.

- Rehberlik ve Rezervasyon Hizmetleri

- Araç İçi İkramlar

- Bansko’da Kayak Ekipman kiralamasında %50 indirim

- Mesleki Sorumluluk Sigortası

- Bansko’da çeşitli restoranlarda özel indirimler

- Bansko’da Kayak Derslerinde özel indirimler

- Zula’da Kış Ürünlerinde %20ye varan indirimler

DAHiL OLMAYAN SERViSLER

- Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

- Schengen veya Bulgar vizesi (120 Euro)

- Yurtdışı çıkış Pulu (15 TL) Lütfen Tur öncesi bankaya yatırınız.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Yeşil pasaportile seyahat eden misafirlerin de özel yurtdışı seyahat sigortası yaptırması zorunludur.
  • Hava şartları veya sınır yoğunluğuna görezamanlamalardadeğişiklik olabilir.
  • Seyahatinuçak ilegerçekleşmesi durumunda paket fiyatları sabit kalmakta, uçak bileti fiyata eklenmektedir.Transfertarafımızdanek ücret alınmadansağlanacaktır.Sofya-Bansko transferiyaklaşık 150 dakika sürmektedir.
  • Tur hareketiminimum 30 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Katılım sayısı yetersiz olursa tur bir sonraki tarihe kaydırılacaktır.
  • Misafirrezervasyon iptalinde, vize masrafları hariç tutularak tur başlangıcından 21 Gün öncesinde kadar %100’ünü, 14 Gün öncesinde kadar %50’sini iade alma hakkına sahiptir. Otobüs kalkışına 14 gün kala iade yapılamaz.
  • Kayak veya snowboardekipman kiralama indirim kuponu,akşam programlarısizlere tur kalkışından 3 gün önce mail yolu ile gönderilecektir.
  • 00-02 yaş çocuklar, koltuk istenmesi durumunda ek fiyata tabidir.